Miejsce: Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog”, ul. Limanowskiego 23, Warszawa

Termin: 10–11.05.2024 r.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 24 kwietnia.

Uczestnicy warsztatów rezerwują i opłacają przejazd i nocleg we własnym zakresie. W pobliżu miejsca warsztatów znajdują się hotele klasy turystycznej.

Podczas spotkania chcemy poruszyć m.in. aktualną sytuację epidemiologiczną CPE, profilaktykę, terapię i kontrolę zakażeń w oddziale Intensywnej Terapii, Szpitalnym Oddziale Ratunkowym i bloku operacyjnym, postępowanie w przypadku zakażeń Legionella oraz zasady doboru i oceny preparatów dezynfekcyjnych w oparciu o badania normatywne i rekomendacje.

PROGRAM WARSZTATÓW

REJESTRACJA

Prosimy o sprawdzenie poprawności adresu e-mail podanego w formularzu zgłoszenia ponieważ będzie on podstawą do dalszej korespondencji z Państwem.

Po rejestracji na podany przez Państwa adres mailowy zostanie wysłane potwierdzenie rejestracji. Liczba miejsc jest ograniczona, osoby zakwalifikowane do udziału w warsztatach zostaną powiadomione oddzielną wiadomością e-mail do 30 kwietnia 2024.

Za udział w warsztatach zostanie wystawiony CERTYFIKAT* – warunkiem otrzymania certyfikatu jest udział w warsztatach oraz zaliczenie testu podsumowującego wiedzę.

* Liczba punktów edukacyjnych: 16 dla diagnostów, lekarzy i farmaceutów